Jsme tu pro naše zákazníky již od roku 1993.

Společnost jsme založili jako rodinnou firmu. Předmětem našeho podnikání je zastupování světových firem pro oblast strojírenství. Soustředíme se hlavně na obory tváření plechů, profilů a trubek.

V našem portfoliu nabídky naleznete významné Evropské, ale i Asijské firmy, které ve svém oboru představují technologického lídra.

Našim krédem je nabízet stroje a zařízení, které vynikají svojí kvalitou a hospodárností.

V roce 2020 jsme udělali zásadní krok v našem budoucím rozvoji a spojili jsme se s polským partnerem firmou VENTOR. Toto nám umožnilo rozšířit naše teritorium nabídky i o polský trh a současně rozšířit naši stávající nabídku strojů a zařízení na českém a slovenském trhu.

Mít správnou technologii je zásadní při rozšiřování závodu, plánování investic a zakládání společnosti. To je nezbytná složka pro úspěch plánu. Potřebujete také prodejce, který je vždy k dispozici – od okamžiku, kdy si vyberete ten správný stroj, a po celou dobu jeho životnosti.

Proto jsou zde pokročilá technologická řešení společnosti Intech Inc.  pro různé úkoly v bezpočtu průmyslových odvětví. Naše nabídka produktů je určena mimo jiné pro výrobní společnosti z následujících odvětví:

  • strojírenství
  • automobilový průmysl
  • domácí spotřebiče
  • komíny
  • vzduchotechnika.

Snažíme se, aby se ve výrobním průmyslu objevovalo stále více námi nabízených produktů.

V mnoha průmyslových odvětvích budoucnosti spolupracujeme s výrobci, což jim umožňuje vyvíjet speciální a inovativní výrobní procesy. A co víc, nabízíme software a služby z jednoho zdroje, který je schopen připravit individuální i komplexní balíčky pro naše klienty.

Ventor Technologie Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków +48 774 339 445 biuro@ventor.pl
Ventor Technologie 
Frydrychów 7/2, 48-370 Paczków
+48 774 339 445
biuro@ventor.pl

Intech Inc.,s.r.o.
Dolní Libchavy 352
56116 Libchavy
Česká republika